Harika bir iş yapmanın tek yolu kendinizi ve yaptığınız işi sevmektir!

Kitaplarla olan sevgim hiç bitmedi, son yıllarım insanın kişisel gelişimi üzerine sayısız kitap okuyarak geçti. İnsan ve insan davranışları konusunda öğrencilerim ve çevremdeki gözlemlerim bu anlamda öğrendiklerime büyük değer kattı.

Değişen ve gelişen dünyada daha mutlu bireylere ve topluma ulaşmak için çalışan, koçluk mesleğinin tanınması ve doğru temsil edilmesinde sorumluluk alan, koçluğun ileriye ve yararlı olana hizmet etme özelliğinden yola çıkarak gelişim ve değişimde fütürist bakış açısıyla hizmet vermeye devam ediyorum.

Kübra Demirbağ

Psikolojik Danışma Uzmanı ve Holistik Yaşam Koçu

Kübra Demirbağ
Kübra Demirbağ

Psikolojik Danışma Uzmanı ve Holistik Yaşam Koçu

Holistik Yaşam Koçu

Kübra Demirbağ

Kübra Demirbağ 1994 tarihinde Samsun da doğmuştur. İlk ve orta ögretimini Bursa da yapmıştır. 2017 tarihinde Kütahya Dumlupınar üniversitesi bilgisayar bölümünden mezun olmuştur. Son beş yıldan beri Bursa da Üroloji Profesörü Prof. Dr. Mete Kilciler’in yanında üroloji asistanlığı yapmaktadır.

Kübra Demirbağ üroloji, androloji ve PRP (plasma reach platelet) tedavisi konularında yardımcı sağlık personeli olarak özel eğitim almıştır ve beş yıldan beri bu alanda çalışmıştır ve çalışmaya da devam etmektedir. Üroloji asistanlığı yaptığı bu dönemde İstanbul Yeditepe Üniversitesi’nden Holistik Yaşam Koçluğu eğitimi ve EFT (Emotional Freedom Techniques) uygulayıcılığı eğitimi almış ve Yaşam Koçluğu uzmanı olmaya hak kazanmıştır. Aynı zamanda American Association of Coaching üyesi İstanbul NLP Coaching Academy’den de eğitim almış ve buradan da Life Coach Certification belgesini almaya hak kazanmıştır.

Kübra Demirbağ ayrıca İstanbul Yeditepe Üniversitesinden Temel psikoloji eğitimi almış ve psikolojik danışmanlık uzmanlığı ünvanını da almıştır. Holistik Yaşam Koçu ve Psikolojik danışmanlık uzmanı Kübra Demirbağ Bursa da özel çalışmakta olup halen üroloji asistanlığı görevini de devam ettirmektedir.

Online Koçluk
Yaşam Koçluğu
Aile Koçluğu

Yaşam koçluğu ile tanışın.

Sizde aklınıza takılan tüm soruları sorun, aktif bir destek alın.

İletişim Kurun
[email protected]