Hizmetlerimiz

Eğer Bursa dışında yaşıyorsanız ve bulunduğunuz yerde kendinize uygun, uyum sağlayacak bir koç bulamamışsanız online olarak koçluk alabilirsiniz.

Aile koçluğu alan eşler birey, ebeveyn ve eş rollerini birbirinden ayrı tutarak yaşamayı keşfedip daha dengeli ve sağlıklı bir yaşam sürerler.

Öğrencilerin doğru hedefler adına içlerindeki potansiyellerini fark etmeleri için özel teknikler uygulayarak onların farkındalıklarını geliştirir.

Bilinçaltındaki olumsuz kodları silerek yerine olumlu kodlamaları yaparak olaylar karşısında daha olumlu ve kararlı olmanıza yardımcı olur.

Kurumsal koçluk, kurumların ve çalışanlarının performanslarını arttıracak biçimde değişmelerine ve güçlü yanlarını ortaya koymalarına destek olmaktır.

İnsanların kendi kendilerini güçlendirmelerine yol açan beceriler ve tutumlar geliştirerek kişisel hedeflerini elde etmelerine yardımcı olma sürecidir.

Sevgilinizle ya da eşinizle birlikteliğinizin seyrini daha keyifli kılmak ve olası çatışmalara karşı önceden sağlıklı bir tutum geliştirmek adına da bu süreçten faydalanabiliyorsunuz.

Bilincimizle nefesimizi yönlendirerek, nefes alışlarımızı denizdeki bir dalga gibi açık ve akışkan hale getirdiğimizde yaşamımızda aynı şekilde akışa uyum sağlar.

Satış ekibinin performansını ve satışlarını en üst düzeye çıkaran, satış temsilcilerinin gelişimini destekleyen ve yol gösteren koçluk çalışmasıdır, oldukça etkilidir.

Kendinize hak ettiğiniz hayatı verin.

Aklınıza takılan sorular mı var? Bize ulaşmaktan çekinmeyin. Bir mail uzağınızdayız.

[email protected]

Yaşam koçluğu ile tanışın.

Sizde aklınıza takılan tüm soruları sorun, aktif bir destek alın.

İletişim Kurun
[email protected]