Birlikte yol almaktan keyif aldığınız partnerinizle ilişkinizde tıkanıklıklar, birlikte yaşamayı zorlaştıran meseleler , uzlaşmaya varamadığınız çatışmalar yaşadığınız evrelerde, özellikle birlikteliğin devamı ya da sonlandırılması noktasında en sağlıklı karara varabilmeniz yönünde başvurabileceğiniz, seanslar halinde gerçekleşen sistemli bir uygulamadır.

Üstelik İlişki koçluğu, sadece ilişkinin kritik dönemlerinde kapısını çalacağınız bir çalışma değildir. Sevgilinizle ya da eşinizle birlikteliğinizin seyrini daha keyifli kılmak ve olası çatışmalara karşı önceden sağlıklı bir tutum geliştirmek adına da bu süreçten faydalanabiliyorsunuz.

İlişki Koçluğu çalışmalarımızda, sorun yaratan etkenlerin taraflar için objektifleştirildiği, kendilerini ve ilişkideki tutumlarını dışarıdan değerlendirebildikleri bir ortam yaratılır.

Tarafların doğru iletişime evrildiği, ilişkideki dengeyi bulmalarına destek olan , karşılıklı değerler olgusunun gözden geçirildiği seanslar neticesinde , çiftler birbirlerinden beklentilerini rahatlıkla ölçüp tartmış olur. Çevre faktörleri, kişisel ve duygusal bağlılıklar, öfke sorunu gibi detaylar da ele alınarak ilişkide doyum sürecinin keşfine doğru bir yol izlenir.

Randevu ve iletişim için: [email protected]